wtorek, 30 kwietnia 2019

TOP 3 #MOI ULUBIENI YOUTUBERZY

Cześć kochani  dzisiaj chciałabym Wam polecić trzy ulubione kanały na youtubie, które chętnie i od dłuższego czasu oglądam. Mam nadzieje, że Wam się spodobają, kogoś zainspirują, czy może zmotywują kogoś do działania, zmian i kreatywnych działań.
Pierwszym kanałem jest kanał po taniości, prowadzi go młoda kobieta, bardzo kreatywna, przede wszystkim mówi o oszczędzaniu, znajdziecie tam wiele porad jak odkładać pieniądze, jak nie marnować jedzenia i z resztek zrobić coś pysznego, znajdziecie kilka porad związanych z dziećmi. Uwielbiam ją słuchać, jest bardzo naturalna, prawdziwa i nie pokazuje tylko idealnych scen, ale i takie, które po prostu nie wyszły. Polecam serdecznie !


Julka jest pierwszą youtuberką dla mnie, którą oglądam od wielu lat, to młodziutka mama, która wiele w życiu przeszła, miłość, ciąża, ucieczka z dzieckiem, samodzielne mieszkanie, praca, a potem pokazuje nam jak wspaniale jej życie się stabilizuje, odnajduje partnera życia, zachodzi w kolejną ciąże i ma cudowną, pełną rodzinę. Pokazuje swoje życie w Paryżu. Bardzo ją lubię.


Oglądając tą cudowną dziewczynę i jej filmy, przenoszę się w inny świat, zatrzymuje się, łapię oddech, doceniam wszystko. To w jaki sposób potrafi pokazać najmniejszy szczegół - jego piękno.  To bardzo ważne byśmy mogli docenić nasze życie, przeżyć je widzieć więcej.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam Julkę i rodzinkę. Oglądam Ją regularnie. 😊
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Drugi kanał jest dość ciekawy. Coś dla mnie ;)

    OdpowiedzUsuń